spider.org.ua

"Милості прошу до нашого куреня", – сказав павук, звертаючись до мухи.

Прогноз погоды угловой диван купить киев . анодирование - надежный способ защиты алюминия

Сімейство ктенізідових павуків (норкові, середньоазіатські) —

Сімейство ктенізідових павуків мешкає в країнах з субтропічним і тропічним кліматом.Aranei Дане сімейство досить велике, до нього ставляться понад п’ятсот різних видів. Відмінною їх рисою є те, як кожен з даних видів облаштовує свої нірки. Вони є власниками товстих, дуже міцних ніг, а так же хелицер, які покриті густою щетиною, вони використовуються даної різновидом павуків, для того щоб рити землю. Вибираючи вдале місце для проживання, ці павуки утворюють цілі клани, обгрунтовуючись в численних, створених власною працею, нірках.

Ці павуки ведуть нічний спосіб життя, відсиджуючись вдень у своїх оселях, а вночі виходячи на полювання. Жодному комасі не захочеться наближатися до такого клану, адже воно тут просто не виживе, а миттєво стане здобиччю когось із павуків. Двома найбільш відомими різновидами павуків, що відносяться до даного сімейства, є павуки норкові і павуки середньоазіатські.

Норковий павук дуже розумний, він здатний створювати, так звані норки-пастки, які прикриваються щільним заслоном з павутини. Однак якщо все ж хтось надумає проникнути в його “апартаменти” вибратися звідти йому вже не вдасться, він потрапить в пастку, так і не знайшовши “господаря”.

Середньоазіатський павук не великий, його розмір у середньому становить всього два сантиметри, окрас бурий, його відмінна риса – лисе черевце. Його норки досить глибокі, приблизно, пів метра глибиною, Норки щільно прикриті “кришечкою”. В таких нірках середньоазіатський павук відкладає яйця, коли ж з них з’являється потомство, воно живе в даній норі, поки повністю не зміцніє.