spider.org.ua

"Милості прошу до нашого куреня", – сказав павук, звертаючись до мухи.

Прогноз погоды Обустройство поливов, клапан для полива

Cистема почуттів у павуків —

Як всі тварини павуки мають всі шанси функціонувати лише раз у них є необхідна інформаціяspider crab про світ навколо себе. Павуки отримують інформацію від візуальних, хімічних, автоматичних і теплових почуттів. І механічні рецептори вважаються, безсумнівно, найбільш актуальними для основної маси павуків. Механорецептори виділяють інформацію тварині про зовнішній світ через фізичний контакт, на підставі почуття хитань і переміщень повітря.

 

Вони крім того дозволяють тварині розцінювати свій внутрішній стан, отже, павуки мають всі шанси пересуватися, знаходити і відчувати власних потерпілих. Внутрішні рецептори іменують пропріоцептори (Proprioceptors) Зовнішні рецептори – це Tactile hairs, Trichobothria і Slit sensilla.

Павуки вважаються волохатими, і основна маса волосся на тілі павуків пов’язано з нервами і працює їм для сприйняття інформації про що знаходиться навколо світі. Самий легкий контакт має можливість викликати відповідь. «Хребти» на ногах крім того пов’язані з нервами. Павуки крім того застосовують власне волосся, щоб доглядати за собою. Крім того у майже всіх павуків є спеціалізовані категорії волосся на ногах, вищеназвані scopulae. Це – щільна категорія короткого волосся, кожний з яких розколюється на 500 – 1000 мікроволос в кінці. Безпосередньо ці scopulae дозволяють павукам ходити по фактично плоским площинах, цим як, скло. По-четверте, у тарантулів з Америк є ультракороткі волосся на животі. Будь волосся викривлений і покритий мікроскопічними крюками. Trichobothria – певний вид волосся на тілі павука. Це волосся, на відміну від інших типів, виглядають звичайно, лише розміщені вони у спеціалізованих місцях на тілі павуків, звичайно внизу кінцівок. Вони надзвичайно чутливі і готові відчути в тому числі і кволі з невагомих потоків.

Органи сприйняття – це рецептори, коие мають всі шанси бути знайдені по всьому тілу павука, хоча в найбільшому числі вони розміщені на ногах. У тому числі і у невеликих павуків є тис. цих рецепторів. Вони виконують майже всі ролі, включаючи виявлення конкретних звуків, виявлення хитань, тяжкості, і отже, можуть допомогти павуку в переміщенні.

Хімічні почуття крім того істотні для павуків, і ті, що відповідають за смак, і ті, що відповідають за аромат. Трохи відомо про почуття нюху у павука, хоча відомо, що вони у них є. Тарсальние органи (маленькі ями на спині), як і вже думають, вважаються датчиками вологи. Смак відчувається павуком при прямому контакті. Крім того у павуків є сотні хеморецепторів (chemoreceptive) повторює вид волосся, коіе в більшому ступені розміщені на Передплесно його перших ніг. Хімічні рецептори крім того застосовуються павуками під час залицяння. Павуки, що крім того відомо, чутливі до змін температури, і всередині і ззовні власних своїх тіл.

У основної маси павуків є очі, і, на той момент як у деяких є надзвичайно непогане зір, в відмітні риси у Salticidae, Thomisidae і Lycosidae. Основна маса павуків має можливість виявити поляризоване світло, коий може допомогти їм розпізнавати, де вони присутні. У основної маси павуків є 8 очей, деяка кількість сімей мають 6 очей (Dysderidae, Sicariidae, Oonopidae) У павуків є нескладні очі (мається на увазі, що у цих очей є лише 1 лінза в будь-якому оці) У них є первинні та вторинні очі. У початкових очах є rhabdomeres – неважка чутлива до світла частина візуальної осередки в сітківці ока. У вторинних очах rhabdomeres відвертаються від світла (як у людини) Є 3 різних види вторинних очей, і вони вважаються актуальними частинами в систематиці павуків. Очі павуків влаштовані біля його голови у встановленому зразку, коий нерідко може бути корисний у польовий ідентифікації.