spider.org.ua

"Милості прошу до нашого куреня", – сказав павук, звертаючись до мухи.

Прогноз погоды

Австралійські тарантули —

Австралійські тарантули відносяться до 4 родів, що входять в рід Theraphosidaetarantyl (Серафосідаі) Це пологи – Selenocosmia (Селенокосміа), Selenotholus (Селеносолус) і Selenotypus (Селенотіпус), і ще Phlogiellus (Флогіеллус) Досить нерідко цих тарантулів іменують свистом або гавкаючим звуками, спасибі тим звукам, коие мають всі шанси провести тарантули. У більшості випадків, звуки, подібні на свист або дзижчання, ці павуки виготовляють тоді вже, як скоро їх спокій порушений, схожого сімейства звуки говорять про те, що павук прийняв загрозливу позу, коия, в один і той же час, вважається і захисної позою. Ця вся поза зобов’язана зробити страхітливе подання на хижаків.

Рід Selenocosmia (Селенокосміа) досить нерідко зустрічається в Квінсленді, південній частині Свіжого Уельсу, у південній та західній Австралії. Тип Selenocosmia stirlingi (Селенокосмія Старлінг) поширена в найбільш південних областях, наприклад у північно-західній Вікторії.

Самі чималі австралійські тарантули мають всі шанси досягати в довжину до 6 сантиметрів, у них досить сильні клешні, довжина яких має можливість досягати одного сантиметра. У цих тарантулів досить грандіозне, нелегке тіло, колір забарвлення якого досить різні – від темного шоколадно-коричневого кольору до кольору молодого оленя, досить нерідко з сріблястим яскравим світлом. Selenotypus plumipes (Селенотуріс плюміпес) – це єдина тип тарантулів, у яких є досить довгі волоски на лапах. Безпосередньо спасибі схожого сімейства відмінності Selenotypus plumipes (Селенотуріс плюміпес) досить легко впізнаваний. Втім, можливо досить складно ідентифікувати інші типи австралійських тарантулів, бо майже всі з видів тарантулів досить скидаються один від одного, а опис їх особливих відмінних рис зустрічається досить рідко.