spider.org.ua

"Милості прошу до нашого куреня", – сказав павук, звертаючись до мухи.

Прогноз погоды Обустройство поливов, клапан для полива

Білі хвостаті павуки —

Білі хвостаті павуки пофарбовані у кольори від темного червоного кольору до сірого.belyi_pauk Форма тіла у білих хвостатих павуків скидається на форму сигари, довжина тіла у чоловічих особин становить, орієнтовно дванадцять міліметрів, а у дамських особин – орієнтовно вісімнадцять міліметрів. Лапи у цих павуків пофарбовані в оранжевий або коричневий колір. На сірому фоні, в більшості випадків, відрізняються 2 пари кволих білих плям, коіе менше видно у повнолітніх павуків.

 

В Австралії більш поширені наступні 2 типи павуків – Lampona cylindrata (Лампона цуліндрата) і L. Murina (Лампона Мурина) Lampona cylindrata (Лампона цуліндрата) і L. Murina (Лампона Мурина) досить скидаються на вигляд, і на південному сході Австралії є ці території, в яких обидва ці види досить мирно співіснують спільно. Був такий період часу, як скоро вважали, що укуси Lampona cylindrata (Лампона цуліндрата) і L. Murina (Лампона Мурина) сприяють досить серйозного дефекту шкірного покриву у людей.

Lampona cylindrata (Лампона цуліндрата) зустрічається на землі південної Австралії – це південний східний Квінсленд, Свіжий Південний Уельс, Вікторія, Південна Австралія, Тасманія, Західна Австралія. А L. Murina (Лампона Мурина) поширені на землі від східної Австралії від північно-східного Квінсленда до Вікторії (Квінсленд, Свіжий Південний Уельс, Вікторія)

Білі хвостаті павуки – це мисливці і мандрівники, коіе живуть нижче кори і каменів, в купах листя, колодах, в чагарнику, садах і в будівлях. Пучки навмисне пристосованих волосків на кінцях лих лам, дозволяють їм йти досить легко по гладким або похилим площинам. Ці павуки роблять короткочасні кокони з павутиння, вони прядуть мішечки, коіе за власною формою нагадують диски, в будь-якому з цих мішечків знаходиться в межах дев’яносто яєць. Пік Найбільшою активності цих павуків припадає на ніч. Безпосередньо в ніч білі хвостаті павуки полюють на інших павуків. Протягом літа і осені білі хвостаті павуки досить нерідко зустрічаються біля будинків, у будинках білі хвостаті павуки знаходять захищені і затишні куточки і тріщини. Безпосередньо в наслідок цього, майже всі люди в морозний зимовий період мають всі шанси зустріти білих хвостатих павуків у себе вдома.